Біла раковина Mexen Kiara 59 х 40 см
3% на ЗСУ
-15%
-15%
27 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 21645900
Відправка з 14 квітня 20265 750 ₴
4 890 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна, функціональна і сучасна раковина Mexen Kiara. Встановлюється на стільницю або будь-яку горизонтальну поверхню. Ця раковина виготовлена з якісної кераміки. Не представляє труднощів у догляді.
Технічні дані:
- Розмір: 590 x 400 x 200 мм
- Колір: Білий
- Тип: На стільницю
- Переливний отвір: Так
- Отвір для крана: Так
- Матеріал: Сантехнічна кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 50 - 60 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 4 890 ₴



