Біла раковина Mexen Lili 81,5 x 47 см
3% на ЗСУ
-15%
-15%
26 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: mxn-7575411744-a
Відправка з 15 квітня 202613 500 ₴
11 480 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані:
- Розмір: 815 x 470 x 143 мм
- Колір: Білий
- Тип: Стільниця/Підвішування
- Переливний отвір: Ні
- Отвір для крана: Так
- Матеріал: Сантехнічна кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Отвір під перелив | Так |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 815 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 143 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 80 - 90 см |
| Установка раковини | Врізна в стільницю |
- Ціна: 11 480 ₴


