Біло-золота раковина Mexen Mirabel 50 x 40,5 см
3% на ЗСУ
-15%
-15%
26 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: mxn-10118823294-a
Відправка з 15 квітня 20267 500 ₴
6 380 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані:
- Розмір: 500 x 405 x 145 мм
- Колір: Біло-золотий
- Тип: На стільницю
- Переливний отвір: Ні
- Отвір для крана: Ні
- Матеріал: Сантехнічна кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Висота | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 40 - 50 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 6 380 ₴


