Чорна раковина Rea Denis Black Stone Matt 61 х 35 см
3% на ЗСУ
-10%
-10%
5 днів
влевовправо
- В наявності
- Код: REA-U6510
8 424 ₴
7 582 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красива і надзвичайно функціональна раковина Denis чорного кольору. Це виріб, що ідеально доповнить простір вашої ванної кімнати, зберігши при цьому бездоганний зовнішній вигляд і естетику інтер'єру. Раковина призначена для установки на стільницю або тумбу. Завдяки особливому етапу виробництва, вона довговічна і її легко тримати в чистоті.
Завдяки техніці, в якій виготовлений верхній шар умивальника, кожен виріб має унікальний малюнок, що не повторюється. Ефект імітує натуральний камінь. Вона виготовлена з високоякісної санітарної кераміки.
- Тип монтажу: накладна
- Колір: чорний, сірий, імітація каміння
- Розміри (ШхГхВ): 61 х 35 х 11 см
- Матеріал: кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Ширина раковини | 60 - 70 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 7 582 ₴






