Мармурова раковина Rea Sami Aiax Shiny 35,5 х 35,5 см
3% на ЗСУ
-10%
-10%
5 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: REA-U4522
Відправка з 10 травня 20265 616 ₴
5 054 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірно красива, елегантна, функціональна і сучасна матова раковина Rea Sami Aiax Shiny. Встановлюється на стільницю або будь-яку горизонтальну поверхню. Ця раковина виготовлена з якісної кераміки. Не представляє труднощів у догляді.
- Тип монтажу: накладна
- Колір: сніжно-білий, мармуровий малюнок
- Розміри (ШхВхГ): 35,5 х 35,5 х 12 см
- Матеріал: кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка раковини | Накладна |
| Ширина раковини | 30 - 40 см |
- Ціна: 5 054 ₴






