Раковина Rea Belinda Wave White Gold 46,5 х 33 см
3% на ЗСУ
-10%
-10%
5 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: REA-U8472
Відправка з 10 травня 20266 716 ₴
6 044 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красивий і стильний, надзвичайно функціональний умивальник Rea Belinda. Підходить для монтажу на стільницю або шафа. Виготовлений з якісної сантехніки. Завдяки спеціальній фазі виробництва, вона довговічна і легко миється.
- Тип монтажу: накладна
- Колір: сніжно білий
- Розміри (ШхВхГ): 46,5 х 33 x 13,5 см
- Матеріал: кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 465 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 40 - 50 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 6 044 ₴






