BLACK AMADEUS M умивальник 48*35*14,5 см овальний чорний, накладний

влевовправо
- В наявності
- Код: 13-06-06Black
6 569 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
колір чорний глянець
Ширина: 480
Глибина: 350
Висота: 145
Монтаж: На стільницю
Форма: Овальне
Колір виробу: Чорний
Матеріал: Кераміка
Перелив: Без переливу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Форма ванни | Овальна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Ширина раковини | 40 - 50 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 6 569 ₴


