Чорний умивальник 36х36х12см Volle

Раковина Volle виготовлена зі склоподібної порцеляни, такий матеріал відрізняється гладкістю, блискучою структурою та довговічністю – він гігієнічний, біологічно безпечний та невибагливий у догляді.
Висока міцність матеріалу дозволяє максимально зменшити товщину стінок. Раковина спроектована відповідно до концепції VoClean: анатомічний дизайн, плавні форми та відсутність гострих кутів – забезпечує ефективну експлуатацію та полегшує очищення.
Практична, сучасна та елегантна раковина Volle чорна шкіра стане стильним доповненням вашої ванної кімнати. Вона безумовно підходить до будь-якого стилю інтер'єру і, завдяки своєму матеріалу, досить проста у догляді.
Іспанська компанія Volle широко відома як надійний виробник стильних та практичних раковин, унітазів, душових кабін, змішувачів та меблів для ванних кімнат. Політика бренду ґрунтується на ретельному вивченні потреб споживача, а також на увазі до зовнішнього оформлення продукції. Тому будь-яка раковина Volle демонструє високі експлуатаційні характеристики і є витвором мистецтва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 30 - 40 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 6 950 ₴


