Білий умивальник 51.5х10.5см Volle Solid surface

Раковина Volle Solid Surface виготовлена з литого каменю, це композитний матеріал, який виготовляється з мармурової або кварцової крихти, з'єднаної полімерною смолою.
Кам'яні мийки відрізняються від керамічних матовою поверхнею, відсутністю певних кутів та округлими лініями. Вони можуть бути виконані як у білому і чорному кольорі, так і в різних відтінках світло-сірого, графітового і т.д.
Практична, сучасна та елегантна раковина стане стильним доповненням вашої ванної кімнати. Вона безумовно підходить до будь-якого стилю інтер'єру і, завдяки своєму матеріалу, досить проста у догляді.
Іспанська компанія Volle широко відома як надійний виробник стильних та практичних раковин, унітазів, душових кабін, змішувачів та меблів для ванних кімнат. Політика бренду ґрунтується на ретельному вивченні потреб споживача, а також на увазі до зовнішнього оформлення продукції. Тому будь-яка раковина Volle демонструє високі експлуатаційні характеристики і є витвором мистецтва.
Для виготовлення використовується лише запатентований матеріал з параметрами, завдяки яким кожен виріб відрізняється високою функціональністю, естетичністю та комфортом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 515 мм |
| Висота | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 50 - 60 см |
| Установка раковини | Накладна |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
- Ціна: 11 635 ₴


