TEO black умивальник 50*28*35см моноблок підвісний

влевовправо
- В наявності
- Код: 13-88-601black
11 821 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TEO black умивальник 500*280*350 мм моноблок підвісний, 1 отвір для змішувача, без переливу.
Ширина: 500
Глибина: 280
Висота: 350
Монтаж: Підвісний
Форма: Прямокутна
Колір виробу: Чорний
Матеріал: Кераміка
Перелив: Без переливу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Ширина раковини | 40 - 50 см |
| Установка раковини | Підвісна |
- Ціна: 11 821 ₴



