Чорний умивальник 55x40x17 см Volle Solo

Раковина Volle Solo виготовлена зі склоподібної порцеляни, такий матеріал відрізняється гладкістю, блискучою структурою та довговічністю – він гігієнічний, біологічно безпечний та невибагливий у догляді.
Висока міцність матеріалу дозволяє максимально зменшити товщину стінок. Раковина спроектована відповідно до концепції VoClean: анатомічний дизайн, плавні форми та відсутність гострих кутів – забезпечує ефективну експлуатацію та полегшує очищення.
Практична, сучасна та елегантна раковина стане стильним доповненням вашої ванної кімнати. Вона безумовно підходить до будь-якого стилю інтер'єру і, завдяки своєму матеріалу, досить проста у догляді.
Іспанська компанія Volle широко відома як надійний виробник стильних та практичних раковин, унітазів, душових кабін, змішувачів та меблів для ванних кімнат. Політика бренду ґрунтується на ретельному вивченні потреб споживача, а також на увазі до зовнішнього оформлення продукції. Тому будь-яка раковина Volle демонструє високі експлуатаційні характеристики і є витвором мистецтва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Ширина раковини | 50 - 60 см |
| Установка раковини | Врізна в стільницю |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
- Ціна: 7 273 ₴


