Біла раковина Rea Elita 39 х 39 см

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайно функціональний і сучасний красивий умивальник з глянсовою обробкою та золотистим візерунком, чудово впишеться у простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер'єру.
Раковина підходить для установки на стільницю або шафку, або тумбу з гіпсокартону, покриту плиткою. Виготовлена з високоякісної кераміки. Довговічна і легко чиститься завдяки спеціальній фазі виробництва.
- Розміри (ШхВхГ): 390х390х140 мм
- Тип монтажу: накладна
- Колір: білий із золотом
- Матеріал: кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 30 - 40 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 7 560 ₴





Відправка з 11 травня 2026