Раковина Mexen Chiara 54.7 х 39.5 см
-15%
26 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 21754100
Відправка з 15 квітня 20265 750 ₴
4 890 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна, функціональна і сучасна раковина Mexen Chiara. Встановлюється на стільницю або будь-яку горизонтальну поверхню. Ця раковина виготовлена з якісної кераміки. Не представляє труднощів у догляді.
- Тип монтажу: накладна
- Колір: білий
- Розміри (ШхВхГ): 54.7х39.5x13.9 см
- Матеріал: кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 547 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Висота | 139 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 50 - 60 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 4 890 ₴


