Душовий піддон квадратний 100х100х12 см Qtap Tern 308812C + сифон
3% на ЗСУ

- В наявності
- Код: SD00046989
9 968 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Форма піддону | Квадратна |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1000 |
- Ціна: 9 968 ₴

