Зелена матова раковина Mexen Catia 48 x 37 cм
-15%
26 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 21314848
Відправка з 15 квітня 20268 850 ₴
7 520 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна, функціональна та сучасна раковина Mexen Catia. Встановлюється на стільницю чи будь-яку горизонтальну поверхню. Дана раковина виготовлена з якісної кераміки. Не становить труднощів у догляді.
- Розмір: 48 x 37 x 13 см
- Колір: Світло-зелений матовий
- Форма: Прямокутна
- Тип монтажу: На стільницю
- Отвір для переливу: Ні
- Захисне покриття: Так
- Матеріал: Кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 40 - 50 см, 50 - 60 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 7 520 ₴


