Накладний умивальник Mexen Blanca 50 х 35 см, чорний матовий - 21105085
-15%
4 дні
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 21105085
Відправка з 07 травня 202610 750 ₴
9 140 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані
- Розмір: 50х35х12 см
- Тип: На стільницю
- Колір: Чорний матовий
- Переливний отвір: Так
- Отвір для змішувача: Так
- Матеріал: Сантехнічна кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Матове |
| Матеріал | Кераміка |
| Перелив | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Монтаж | Накладна (раковина-чаша) |
| Серія | Бланца |
| Довгий бік | 50 мм |
| Коротка сторона | 35 мм |
| Отвір для змішувача | Да |
- Ціна: 9 140 ₴


