Скляний умивальник на стільницю Mexen Akra 46 х 33 см, чорний - 24024670
-15%
4 дні
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 24024670
Відправка з 07 травня 202614 620 ₴
12 430 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані:
- Розмір: 46х33х10,5 см
- Тип: На стільницю
- Колір: Чорний
- Переливний отвір: Немає
- Отвір для змішувача: Немає
- Матеріал: Скло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Скло |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Структура |
| Матеріал | Скло |
| Перелив | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Монтаж | Накладна (раковина-чаша) |
| Серія | Акра |
| Довгий бік | 46 мм |
| Коротка сторона | 33 мм |
| Отвір для змішувача | Немає |
- Ціна: 12 430 ₴


