Умивальник на стільницю Mexen Ono з конгломерату 51 х 39 см, білий - 23045101
-15%
4 дні
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 23045101
Відправка з 07 травня 20269 950 ₴
8 460 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані:
- Розмір: 51х39х12 см
- Тип: На стільницю
- Колір: Білий
- Переливний отвір: Немає
- Отвір для змішувача: Немає
- Матеріал: Конгломерат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Асиметрична |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Глянець |
| Матеріал | Композит |
| Перелив | Немає |
| Форма | Інша |
| Монтаж | Накладна (раковина-чаша) |
| Серія | Воно |
| Довгий бік | 51 мм |
| Коротка сторона | 39 мм |
| Отвір для змішувача | Немає |
- Ціна: 8 460 ₴






