Умивальник на стільницю Mexen Iko 52 х 39 см, мідь - 22245251
-15%
4 дні
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 22245251
Відправка з 07 травня 20268 070 ₴
6 860 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані:
- Розмір: 52х39,5х13 см
- Тип: На стільницю
- Колір: мідний
- Переливний отвір: немає
- Отвір для змішувача: немає
- Матеріал: сантехнічна кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бронзовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Матове |
| Матеріал | Кераміка |
| Перелив | Немає |
| Форма | Овальна |
| Монтаж | Накладна (раковина-чаша) |
| Серія | Ико |
| Довгий бік | 52 мм |
| Коротка сторона | 39.5 мм |
| Отвір для змішувача | Немає |
- Ціна: 6 860 ₴


