Умивальник на стільницю Mexen Ava з конгломерату B/O 90 х 46 см, білий - 23019000
-15%
27 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 23019000
Відправка з 14 квітня 202617 000 ₴
14 450 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані:
- Розмір: 90х46х11 см
- Тип: На стільницю
- Колір: Білий
- Переливний отвір: немає
- Отвір для змішувача: немає
- Матеріал: конгломерат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Глянець |
| Матеріал | Композит |
| Перелив | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Монтаж | Накладна (раковина-чаша) |
| Серія | Ава |
| Довгий бік | 90 мм |
| Коротка сторона | 46 мм |
| Отвір для змішувача | Немає |
- Ціна: 14 450 ₴






