Умивальник Lavita Luneza 48x37 накладний, білий

влевовправо
- Під замовлення
- Код: 5900378301592
Відправка з 07 травня 20263 018 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкість стилю накладної раковини LUNEZA
Накладна раковина LUNEZA має прямокутну основу та злегка скошені краї. Тонкий край у поєднанні з білим кольором надають тілу ніжного характеру. LUNEZA прекрасно підійде навіть для невеликих стільниць у ванній. Його дизайн можна підкреслити, вибравши виразні аксесуари, наприклад, чорного або золотого кольору. Це відповідна пропозиція для скандинавських і сучасних аранжувань.
Гарантія на роки
Вибираючи умивальник LUNEZA, ви можете бути впевнені, що він слугуватиме не менш ніж 15 років. Виріб виготовлений із міцного фарфору, стійкого до подряпин і вицвітання. Крім того, раковина має покриття, що полегшує видалення бруду та бактерій. Умивальник LUNEZA не має переливу та отвори для сантехніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 48x37x14 |
| Форма раковини | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | на стільницю |
| Поверхня | Глянцева |
| Гарантія | 2 роки |
| Колекція | Luneza |
| Матеріал раковини | порцеляна |
- Ціна: 3 018 ₴




