Умивальник Lavita Costa 46x32,5 накладний, білий

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Lavita
Ширина 46 см
Глибина раковини 10 см
Спосіб монтажу На стільницю
Колекція Costa
Висота 13.5 см
Довжина 32.5 см
Матеріал раковини Фарфор
Країна Польща
Колір раковини Білий
Гарантія 2 роки
Форма раковини Прямокутна
Розмір 46x32,5x13,5
Отвір під змішувач Ні
Поверхня Глянсова
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Висота | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46x32,5x13,5 |
| Форма раковини | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | на стільницю |
| Поверхня | Глянцева |
| Гарантія | 2 роки |
| Колекція | Costa |
| Матеріал раковини | порцеляна |
- Ціна: 3 689 ₴




