Умивальник Lavita Floryda 61x40,5 меблевий, білий

влевовправо
- Під замовлення
- Код: 5908211485027
Відправка з 07 травня 20263 912 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Способ монтажа | на стільницю |
| Колекція | Floryda |
| Висота | 18 см |
| Довжина: | 40,5 см |
| Матеріал раковини | порцеляна |
| Країна | Польща |
| Колір раковини | білий |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма раковини | прямокутна |
| Розмір | 61x40,5x18 |
| Отвір під змішувач | є |
| Поверхня | Глянсова |
| Виробник | Lavita |
| Ширина | 61 см |
| Глибина раковини | 12,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 61x40,5x18 |
| Форма раковини | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | на стільницю |
| Поверхня | Глянцева |
| Гарантія | 2 роки |
| Колекція | Floryda |
| Матеріал раковини | порцеляна |
- Ціна: 3 912 ₴



