Умивальник Lavita Elena 44,5x46,5x81,5 окремий, білий

влевовправо
- Під замовлення
- Код: 5908211484259
Відправка з 07 травня 202621 238 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Їд см | шт |
| Довжина: | 44,5 см |
| Кількість чаш | 1 |
| Країна | Польща |
| Google category | 1921 |
| Матеріал раковини | порцеляна |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір раковини | білий |
| Розмір | 44,5x46,5x81,5 |
| Форма раковини | кругла |
| Поверхня | Глянсова |
| Ширина раковини | від 40 см до 49 см |
| Отвір під змішувач | немає |
| Колір для пошуку | білий |
| Ширина | 46,5 см |
| Виробник | Lavita |
| Тип товару | Сантехніка |
| Глибина раковини | 14 см |
| Значимість товару | основний |
| Колекція | elena |
| Висота | 81,5 см |
| Способ монтажа | підлоговий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Окремо стоїть |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Висота | 815 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 44,5x46,5x81,5 |
| Форма раковини | Кругла |
| Спосіб монтажу | Підлоговий |
| Поверхня | Глянцева |
| Гарантія | 2 роки |
| Колекція | elena |
| Матеріал раковини | порцеляна |
- Ціна: 21 238 ₴



