Умивальник Lavita Cleo 50x36 накладний, білий

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Глибина раковини | 7,5 см |
| Колекція | cleo |
| Висота | 8,5 см |
| Способ монтажа | на стільницю |
| Їд см | шт |
| Довжина: | 36 см |
| Кількість чаш | 1 |
| Країна | Польща |
| Матеріал раковини | порцеляна |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір раковини | білий |
| Розмір | 50x36 |
| Форма раковини | овальна |
| Отвір під змішувач | немає |
| Поверхня | Глянсова |
| Виробник | Lavita |
| Ширина | 50 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 50x36 |
| Форма раковини | Овальна |
| Спосіб монтажу | на стільницю |
| Поверхня | Глянцева |
| Гарантія | 2 роки |
| Колекція | cleo |
| Матеріал раковини | порцеляна |
- Ціна: 4 359 ₴




