Умивальник Lavita Alegranza 49x38 накладний, білий

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина: | 38 см |
| Кількість чаш | 1 |
| Країна | Польща |
| Матеріал раковини | порцеляна |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір раковини | білий |
| Розмір | 49x38x13,5 |
| Форма раковини | прямокутна |
| Поверхня | Глянсова |
| Отвір під змішувач | немає |
| Ширина | 49 см |
| Виробник | Lavita |
| Глибина раковини | 11 см |
| Значимість товару | основний |
| Колекція | Alegranza |
| Висота | 13,5 см |
| Способ монтажа | на стільницю |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 49x38x13,5 |
| Форма раковини | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | на стільницю |
| Поверхня | Глянцева |
| Гарантія | 2 роки |
| Колекція | Alegranza |
| Матеріал раковини | порцеляна |
- Ціна: 2 857 ₴




