Чорна матова накладна раковина Mexen Ava 60 х 38 см
-15%
5 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 23016071
Відправка з 06 травня 202615 500 ₴
13 180 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо Вам сучасну раковину чорного кольору c унікальною текстурою. Раковина Mexen Ava 60 х 38 см надасть елегантність Вашій ванній кімнаті. Чорне матове покриття цієї раковини додати Вашому інтер'єру смак і оригінальність.
Раковина підходить для установки на стільницю або тумбу. Виготовлена з якісної кераміки. Завдяки особливій технології виробництва, покриття довговічне і легко миється.
- Колір: чорний матовий
- Розміри (ШхВхГ): 60 х 38 х 11 см
- Матеріал: штучний камінь
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Конгломерат |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 110 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
| Поличка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 40 - 50 см |
| Установка раковини | Накладна, Підвісна |
| Сифон | Ні |
| Пілочка | Ні |
- Ціна: 13 180 ₴






