Умивальник на стільницю Mexen Esper 60 х 38 см, чорний матовий - 23036071
-15%
5 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 23036071
Відправка з 06 травня 202610 000 ₴
8 500 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані:
- Розмір: 60х38х9 см
- Тип: На стільницю
- Колір: Чорний матовий
- Переливний отвір: Немає
- Отвір для змішувача: Немає
- Матеріал: Сантехнічна кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 90 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
| Поличка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Матове |
| Матеріал | Кераміка |
| Перелив | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Монтаж | Накладна (раковина-чаша) |
| Серія | Гойя |
| Довгий бік | 51 мм |
| Коротка сторона | 37 мм |
| Отвір для змішувача | Немає |
| Сифон | Ні |
| Пілочка | Ні |
- Ціна: 8 500 ₴





