Черная раковина Lavita Merida Black Mat 37 х 37 см

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна, функціональна і сучасна раковина Lavita Merida Black Mat. Встановлюється на стільницю або будь-яку горизонтальну поверхню. Ця раковина виготовлена з якісної кераміки. Не представляє труднощів у догляді. Сучасний дизайн цієї раковини зробить вашу ванну кімнату унікальною.
- Тип монтажу: накладна
- Колір: чорний матовий
- Розміри (ШхВхГ): 37 х 37 х 12 см
- Матеріал: кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 30 - 40 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 6 707 ₴



