Раковина Mexen Rita чорно-золота 45.5 х 32.5 см
-15%
26 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 21084577
Відправка з 15 квітня 202610 750 ₴
9 140 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна, функціональна і сучасна раковина Mexen Rita чорно-золота. Встановлюється на стільницю або будь-яку горизонтальну поверхню. Ця раковина виготовлена з якісної кераміки. Не представляє труднощів у догляді.
- Тип монтажу: накладна
- Колір: чорний/золотий
- Розміри (ШхВхГ): 45.5 х 32.5 х 13.5 см
- Матеріал: кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Висота | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 40 - 50 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 9 140 ₴






