Душовий трап Mexen Flat-Q M13 квадратний 15 х 15 см, матове золото
-15%
27 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 1A10015
Відправка з 14 квітня 20264 630 ₴
3 930 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані
- Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304
- Оздоблення: плитка/матове золото
- Ширина: 15 см
- Монтажна глибина: 52 мм
- Пропускна здатність: 50 л/хв
- Кришка підходить для наклеювання плитки
- Тип кришки трапу: Двостороння
- Товщина металу жолобу та решітки: 1,2 мм
- Комір - 2 см
- Глибина решітки - 12 мм
- Набір містить:
- Двостороння маскувальна пластина з демпферними прокладками
- Знімний фільтр від бруду
- Затвор
- Жолоб для відведення води
- Редуктор 50/40 мм
- Ущільнювальна манжета
- Гачок для зняття кришки трапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Форма піддону | Квадратна |
| Матеріал піддону | Нержавіюча сталь |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 79 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 15" |
| Тип | Точковий |
| У комплекті | Комплект |
| Тонка версія | Немає |
| Можливість приклеювання плитки | Да |
| Сифон | Так |
- Ціна: 3 930 ₴






