Раковина Mexen Elza 40 x 34 см колір золото
3% на ЗСУ
-15%
-15%
25 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: mxn-9881206191-a
Відправка з 16 квітня 20266 750 ₴
5 740 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані:
- Розмір: 405 x 330 x 140 мм
- Колір: Золото
- Тип: На стільницю
- Переливний отвір: Ні
- Отвір для крана: Ні
- Матеріал: Сантехнічна кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золото |
| Ширина раковини | 30 - 40 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 5 740 ₴



