Раковина Mexen Venus 60 x 37,5 см
3% на ЗСУ
-15%
-15%
25 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: mxn-7628864709-a
Відправка з 16 квітня 20265 880 ₴
5 000 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані:
- Розмір: 600 x 375 x 175 мм
- Колір: Білий
- Тип: Вбудований
- Переливний отвір: Так
- Отвір для крана: Ні
- Матеріал: Сантехнічна кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Так |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Висота | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 50 - 60 см |
| Установка раковини | Під стільницю |
- Ціна: 5 000 ₴


