Раковина Mexen Rita Terrazo 45.5 х 32.5 см
3% на ЗСУ
-15%
-15%
27 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 21084587
Відправка з 14 квітня 20266 440 ₴
5 470 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо вам красиву і надзвичайно функціональну сучасну раковину. Це виріб, що ідеально доповнить простір вашої ванної кімнати, зберігши при цьому бездоганний зовнішній вигляд і естетику інтер'єру.
Раковина призначена для установки на стільницю або тумбу. Вона була виготовлена з високоякісної санітарної кераміки, а завдяки особливому етапу виробництва, довговічна і легко міститься в чистоті.
- Тип монтажу: накладна
- Колір: білий, різноколірний
- Розміри (ШхГхВ): 45.5 х 32.5 х 13.5 см
- Матеріал: кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 40 - 50 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 5 470 ₴



