Чорна матова раковина Mexen Lola 36 x 36 см
-15%
26 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 22213685
Відправка з 15 квітня 202611 200 ₴
9 520 ₴
+380 (97) 997-93-68
- +380 (50) 929-77-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна, функціональна і сучасна раковина Mexen Lola. Встановлюється на стільницю чи будь-яку горизонтальну поверхню. Ця раковина виготовлена з якісної кераміки. Не становить труднощів у догляді.
- Розмір: 36 x 36 x 12 см
- Колір: Чорний матовий
- Форма: Кругла
- Тип монтажу: На стільницю
- Отвір для переливу: Ні
- Захисне покриття: Так
- Матеріал: Кераміка
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина раковини | 40 - 50 см, 50 - 60 см |
| Установка раковини | Накладна |
- Ціна: 9 520 ₴


