Кухонна гранітна мийка бежева Dafne SBD_480T

влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Раковина Dafne- висококласний продукт від відомого в країні виробника Laveo.
Мийка оздоблена бежевим і полірованим гранітом, який виглядає дуже естетично і підходить до будь-якого виду кухонних меблів.
EAN: 5907791165442
Ширина 510 мм
Довжина 510 мм
Глибина камери 190 мм
Модель Круглий
1-камерний
До шафи 500 мм
Вилив 3,5 ''
Підключення до посудомийної машини Так
Попередньо вирізаний отвір для змішувача
Автоматичне закриття зливу ні
Стійкий до термічного удару Так
Стійкість до подряпин Так
Стійкий до зміни кольору Так
Стійкий до температур 250 °C
Сифон в комплекті Так
Space Saving (економія місця)
Спосіб кріплення Врізний в стільницю
Різновид пробки Клік-клак
Роки гарантії 10
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Состояние | Новое |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Форма мойки | Круглая |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 190 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Длина мойки | 510 мм |
| Ширина мойки | 510 мм |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 120 мес |
- Цена: 5 580 ₴


