Кухонна гранітна мийка бежевий Tau 50x57 SBT_410Y

влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Раковина TAU - висококласний продукт від відомого в країні виробника Laveo.
Мийка оздоблена бежевим і полірованим гранітом, який виглядає дуже естетично і підходить до будь-якого виду кухонних меблів.
EAN: 5907791183309
Ширина 500 мм
Довжина 570 мм
Глибина камери 200 мм
Модель Прямокутний
1-камерний
До шафи 600 мм
Отвір 3,5 ''
Підключення до посудомийної машини Так
Попередньо вирізаємо отвори для крана - ні
Стійкий до термічного удару Так
Стійкість до подряпин Так
Стійкий до зміни кольору Так
Стійкий до температур 250 °C
Сифон в комплекті Так
Space Saving (економія місця)
Спосіб кріплення Врізний в стільницю
Різновид пробки Клік-клак
Роки гарантії 10 * Перевірте деталі гарантії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Состояние | Новое |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 215 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Длина мойки | 570 мм |
| Ширина мойки | 500 мм |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Нет |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 120 мес |
- Цена: 7 420 ₴


