Кухонна гранітна мийка сіра Trzynastka 44x44 SBP_510T

влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Раковина Trzynastka- висококласний продукт від відомого в країні виробника Laveo.
Мийка оздоблена сіримі полірованим гранітом, який виглядає дуже естетично і підходить до будь-якого виду кухонних меблів.
EAN:
5907791148643
Колір: Сірий
Ширина 440 мм
Довжина 440 мм
Глибина камери 170 мм
Модель Прямокутний
1-камерний
До шафи 500 мм
Отвір 3,5 ''
Підключення до посудомийної машини Так
Попередньо вирізаний отвір для змішувача Так
Автоматичне закриття зливу Так
Стійкий до термічного удару Так
Стійкість до подряпин Так
Стійкий до зміни кольору Так
Стійкий до температур 250 °C
Сифон в комплекті Так
Space Saving (економія місця)
Злив Без зливу
Спосіб кріплення Врізний в стільницю
Різновид пробки Автоматичний
Роки гарантії 10 * Перевірте деталі гарантії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Глубина чаши | 173 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Длина мойки | 440 мм |
| Клапан-автомат | Да |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Сифон | Да |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Форма мойки | Квадратная |
| Цвет | Серый |
| Ширина мойки | 440 мм |
- Цена: 8 450 ₴


