Кухонна гранітна мийка сіра Celebes 44x65 SBL_513T

влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка Celebes - це пропозиція для маленьких кухонь. Компактний розмір ідеально гармонує з мінімалістичним дизайном. Плоский напівзлив полегшує відведення води в камеру та мінімізує ймовірність появи непривабливих вапняних плям. Гладка поверхня полегшує утримання раковини в чистоті. Унікальні властивості граніту гарантують стійкість до високих температур, термічних ударів, подряпин, бруду та ударів. Мийка Celebes оснащена компактним сифоном у шафі та ручною заглушкою. Модель представлена в трьох кольорах: бежевому, сірому та чорному. Раковина виробництва Польща.
Ширина: 650 мм
Довжина: 440 мм
Глибина: 185 мм
Для шафи: 500 мм
Злив: 3,5 дюйма
Модель: 1 камерна
Сифон в комплекті: так, економія місця
Код: SBL 513T
EAN: 5907791163509
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Глубина чаши | 185 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Длина мойки | 440 мм |
| Клапан-автомат | Да |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Сифон | Да |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Ширина мойки | 650 мм |
- Цена: 5 580 ₴


