Кухонна гранітна мийка чорна Grenada 48x78 SBG_711T

влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Раковина Grenada - висококласний продукт від відомого в країні виробника Laveo.
Мийка оздоблена чорним і полірованим гранітом, який виглядає дуже естетично і підходить до будь-якого виду кухонних меблів.
EAN: 5907791158789
Колір: чорний
Ширина 480 мм
Довжина 780 мм
Глибина камери 190 мм
Модель Прямокутна 1-камерна
До шафи 500 мм
Отвір 3,5 ''
Підключення до посудомийної машини Так
Попередньо вирізаний отвір для змішувача Так
Реверсивний Так
Автоматичне закриття зливу Так
Стійкий до термічного удару Так
Стійкість до подряпин Так
Стійкий до зміни кольору Так
Стійкий до температур 250 °C
Сифон в комплекті Так
Space Saving (економія місця)
Сифон Стандартний / Довгий
Спосіб кріплення врізаний в стільницю
Різновид пробки З кнопкою
Роки гарантії 10 * Перевірте деталі гарантії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Состояние | Новое |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 190 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Длина мойки | 780 мм |
| Ширина мойки | 480 мм |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 120 мес |
- Цена: 10 050 ₴


